Engelliler İçin Taksi

Engelli ve Özürlüler İçin Ticari Taksi Hizmetleri Konya

Fatih Işıklar Taksi Durağı olarak engelli yolcularımız için de uygun fiyatlarla taksi hizmetleri sunmaktayız. Engelli vatandaşlarımızın bir yerden bir yere seyehat etmeleri şehir yapılarımızın plansızlığı ve düşüncesizce yapılan bir çok uygulama yüzünden çok büyük bir çileye dönüşebilmektedir. Günümüzde bir çok belediye otobüslerinde engelliler için özel olarak tasarlanmış biniş rampaları ve seyehat esnasında güvenli bir şekilde duracakları bölümler oluşturulmuşsa da otobüs duraklarına gidip o otobüse binmek bile oldukça zahmetli bir iştir. Üstelik engellilik yalnızca yürüme engeli değildir.

Görme engelli, yürüme engelli, zihinsel engelli, işitme engelli, konuşma engelli ve daha bir çok farklı engele sahip vatandaşlarımız mevcuttur. Bu vatandaşlarımızın gidecekleri yere gidip tekrar geri dönmeleri neredeyse bütün bir günlerini alabilmektedir. Fatih Işıklar Taksi Durağı olarak engelli vatandaşlarımızın rahat ve güvenli bir yolculuk yaparak işlerini halletmeleri için onların tüm olası ihtiyaçlarını düşünerek taksi hizmetleri vermekteyiz. Engelliler için tasarlanmış taksilerimiz ile bulundukları noktadan alıp gidecekleri yere bırakmakta ve talep ettiği takdirde tekrardan gidecekleri yere bırakılmalarını sağlamaktayız. Konya’daki taksi durakları içerisinde engelli taksi hizmeti veren durak sayısı maalesef oldukça azdır. Fatih Işıklar Taksi Durağı olarak bizler özürlü taksi hizmetlerimizi oldukça makul fiyatlarla ve bir kamu görevi misyonuyla vermekteyiz.

Engelli rampalı taksilerimiz ile özel engelli yurttaşlarımıza taksi hizmetlerini sunarak engelli müşterilerimizin transferlerini büyük bir özen ve incelikle gerçekleştirmekteyiz. Engelli yolcu transferi yapacak şoförlerimiz bu konuda gerekli psikolojik ve teorik eğitimlerini almış ve engelli nakil araçlarımızda bulunması gereken tüm teknik donanımları araçlarımıza yapmış bir şekilde hizmet vermekteyiz. Engelli taksi hizmetlerimizin kalitesini yüksek tutmak ve engelli vatandaşlarımızın rahat ve güvenli bir yolculuk yapmasını sağlamak için üzerimize düşen sorumlulukların hepsini yerine getirmekteyiz.